PRZEDŁUŻAMY WAKACJE I JEDZIEMY NA CHORWACJĘ!

Zapraszamy na rejs!

        Zapraszamy na sierpniowy rejs w Chorwacji, organizowany non-profit, czyli po kosztach :) Końcówka sierpnia to zazwyczaj okres, kiedy powoli zaczyna się myśleć o powrocie do szkoły i pracy... U NAS JEST INACZEJ! My dopiero wtedy zaczynamy się opalać, tak aby przez cały wrzesień lansować się piękną opalenizną!

Jak wspomnieliśmy, rejs organizowany jest po kosztach, czyli po prostu organizujemy zrzutkę na jacht, opłaty portowe, jedzenie i inne bajery :) Termin czarteru to ostatni tydzień sierpnia - termin ten gwarantuje sprzyjające wiatry i świetną temperaturę, a jednocześnie sporo niższe ceny niż w środku sezonu! Dojazd własny - jedziemy w kilka samochodów, dla dodatkowych chętnych na pewno miejsca się znajdą bez problemu!

A TERAZ TROCHĘ BARDZIEJ SZCZEGÓŁOWO:

NA CZYM:
Pływamy na bardzo dużych, popularnych chorwackich jednostkach, typu Elan czy Bavaria. Jachty mają od 42 do 46 stóp (12-14 metrów) długości, swoim wyposażeniem zawstydzają nawet największe jednostki mazurskie :) - cztery kabiny, trzy toalety (jedna z prysznicem z ciepłą wodą), piekarnik, ogrzewanie (będzie raczej zbędne :D), lodówka, dwa koła sterowe, ster strumieniowy, potężny silnik stacjonarny, grot rolowany w maszcie, ponton z silnikiem przyczepnym itp. itd... Jachty posiadają 10 miejsc sypialnych i w tyle osób planujemy żeglować.

Z KIM:
Jachty prowadzone będą przez naszą stałą, sprawdzoną kadrę, lecz istnieje również możliwość rejsu z własnym kapitanem - nie ma żadnego problemu z takim rozwiązaniem. Jeśli zorganizujemy 2-3 takie jachty, pojawi się możliwość podróży na miejsce wynajętym autokarem!

CO I JAK:
Czarter jachtu rozpoczyna się w sobotę, 20 sierpnia, a kończy również w sobotę, 27 sierpnia. Na dojazd na miejsce i powrót zakładamy 16 godzin, w związku z czym wyjeżdżamy kolumną samochodów z Warszawy 19 sierpnia, około godziny 16:00, powrót planujemy na wieczór, 28 sierpnia.
Na miejscu na pewno odwiedzimy Split i Dubrovnik, przenocujemy na kotwicy w jednej z cichych zatok, znajdziemy czas na kąpiele, a chętne załogi poznają morskie żeglarstwo w czasie nocnej żeglugi.


GDZIE:
Rejs rozpocznie się i zakończy w Splicie, natomiast samochodami ruszamy 19 sierpnia z Warszawy - nie ma żadnego problemu, aby zgarnąć chętnych po drodze na trasie Warszawa-Katowice. Dokładny plan tego, co będziemy robić w ciągu tygodnia czarteru, zależeć będzie tylko i wyłącznie od waszych chęci i oczekiwań oraz warunków meteorologicznych.

SZACUNKOWY KOSZT UDZIAŁU W REJSIE TO OKOŁO 2000 PLN !!!

     Powyższa cena rejsu obejmuje właściwie wszystkie koszty w czasie wyjazdu, czyli czarter jachtu, opiekę kapitana, pełne wyżywienie, opłaty portowe (w tym prysznice), paliwo do jachtów, benzynę do samochodów, koszty autostrad i winietek.

W celu uzyskania dodatkowych informacji lub dokonania rezerwacji prosimy o kontakt mailowy pod adresem biuro@esail.pl lub telefonicznie +48 604 641 947.

Polecamy i zapraszamy! :)