SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA REJS HAPPY WEEK '15!

        Rejs Happy Week (2-7 lipca 2015) to propozycja krótkiego rejsu turystycznego w znakomitej cenie, obejmującej praktycznie wszystkie rejsowe wydatki!

Rejs przygotowany jest w szczególności dla osób, które nie są pewne, czy żeglarstwo im odpowiada, w związku z czym nie chcą płynąć od razu na całe dwa tygodnie.
Jest to propozycja również dla osób dysponujących nieco niższym budżetem w okresie wakacyjnym, w związku z czym bardzo niska cena rejsu staje się szansą na spędzenie fantastycznego tygodnia na jeziorach mazurskich, zamiast przed komputerem :)


WYJAZD NA ŻAGLE MOŻE BYĆ TAK FAJNY I KOLOROWY JAK WINDSURFING NA ZATOCE:

 • Koniec ze wstawaniem o 8 rano!
 • Koniec z nudnymi apelami, meldunkami i zbiórkami!
 • W planie rejsowa impreza do rana z grillem, dj''em i innymi atrakcjami :)
 • U nas nie ma obowiązku słuchania "szant i tylko szant" od rana do wieczora, zaś mielonka nie jest podstawą codziennej diety :)
 • W programie niespodziankowy eSummer Contest z wypasionymi nagrodami!

     Cena rejsu obejmuje absolutnie wszystkie koszty w czasie trwania obozu, czyli czarter jachtu, opiekę skippera, pełne wyżywienie (+ prowiant na powrót), opłaty portowe i paliwo do jachtowych silników.

Jedyny wasz koszt to toalety i prysznice - kąpiele w jeziorach bezpłatne! :)


A TERAZ TROCHĘ BARDZIEJ SZCZEGÓŁOWO:

NA CZYM:
Pływamy na wygodnych i bezpiecznych jachtach kabinowych, takich jak Sasanka 660, Tango 730/780 czy Antila 22, na których mieści się 5 osób + skipper.

Z KIM:
Nasza kadra to zajawkowicze żeglarstwa, osoby z wieloletnim doświadczeniem na mazurskich i morskich rejsach młodzieżowych, wybrani spośród znajomych lub znajomych znajomych :), a co najważniejsze osoby jadące "do pracy", a nie "na wakacje"! Szczegóły w zakładce "Kadra".

CO I JAK:
W związku z charakterem obozów żeglarskich nie sposób rozpisać program na poszczególne dni. Na pewno nie mamy zamiaru zaliczać wszystkich jezior za wszelką cenę - dopasujemy się do pogody i waszych oczekiwań. Jedno jest pewne - nawet zła pogoda nie popsuje nam świetnej zabawy!

GDZIE:
Rejs rozpocznie się i zakończy w Giżycku, w porcie Dalba oraz w Rydzewie, w Gospodzie pod Czarnym Łabędziem - w zależności od preferencji poszczególnych uczestników. Poza tym do naszej dyspozycji pozostaje 111 km szlaku Wielkich Jezior Mazurskich :)


"PEWNIAKI" REJSU TO M.IN.:

 • Odwiedzenie głównych miast na mazurskim szlaku, np. Giżycko, Węgorzewo, Mikołajki czy Ruciane-Nida.
 • Przeprowadzenie niezbędnego szkolenia w zakresie obsługi jachtu, bezpieczeństwa na wodzie oraz manewrowania w portach na silniku.
 • Nauka samodzielnego gotowania i sprzątania :)
 • Impreza do rana z grillem, dj'em i innymi atrakcjami :)
 • Korzystanie z lokalnych atrakcji, jak koncerty, dyskoteki i inne bajery...
 • Niespodziankowy eSummer Contest '15 z wypasionymi nagrodami!
 • "Jak co roku lans na stoku" i głośna muzyka! :)


CAŁKOWITY KOSZT UDZIAŁU W REJSIE TO TYLKO 650 PLN !!!


W celu uzyskania dodatkowych informacji lub dokonania rezerwacji prosimy o kontakt mailowy pod adresem biuro@esail.pl lub telefonicznie +48 604 641 947.

Zapraszamy!

[Rozmiar: 36206 bajtów] [Rozmiar: 36206 bajtów]