Kadra eSail.pl to najlepsi z najlepszych, perełki wyłowione z rynku, których marzeniem była praca u nas. To ludzie cechujący się ponadprzeciętnymi umiejętnościami, doświadczeniem i kulturą, znający biegle
8 języków obcych, spędzający na żaglach ponad 300 dni w roku. To multimedaliści regat, alfy i omegi teorii, świetni instruktorzy z dziesiątkami uprawnień, a jeśli trzeba - znakomici kompani do długich rozmów w blasku księżyca
... :)

Napisać można wszystko - na papierze każda firma jest pełna orłów, sokołów, herosów :)

CO ZATEM TAK NAPRAWDĘ WYRÓŻNIA NAS I NASZĄ KADRĘ?


Przede wszystkim, nie zatrudniamy osób niesprawdzonych!
Nie szukamy współpracowników w ogłoszeniach, nie zatrudniamy osób "z polecenia".
Instruktorzy, których znajdziecie na naszych rejsach, to nasi stali współpracownicy, z którymi wielokrotnie żeglowaliśmy, z którymi wielokrotnie imprezowaliśmy - to są po prostu nasi przyjaciele.

Zazwyczaj są to znajomi z rejsów lub ze studiów, czasami są to byli kursanci - jedno jest pewne - wiemy o sobie wszystko, spotykamy się na co dzień, razem jeździmy na wakacje i razem przygotowujemy dla was całą ofertę rejsów i szkoleń.
Dzięki temu, na rejsach tworzymy fantastyczną atmosferę, kłótnie między skipperami nie zdarzają się (no chyba że w czasie manewrów portowych :D), a kierownik rejsu nie jest wrogiem wszystkich :)

Łączy nas pasja żeglowania i profesjonalne podejście do organizowania rejsów!

Dla nas uczestnicy są najważniejsi - nie jest to kolejny pusty slogan, tylko nasza filozofia!


Nie zapominamy również o kwestiach bezpieczeństwa - na każdym rejsie jest z nami zawsze RATOWNIK WOPR, zaś każdy instruktor musi mieć ukończony KURS PIERWSZEJ POMOCY MEDYCZNEJ - tak na wszelki wypadek.


ZBYSZEK ŁASICA - ZIBI, ŁASIC
Szef wszystkich szefów, a przy okazji kierownik rejsów i reżyser kina akcji :)
Udowadnia, że samochód, podobnie jak jacht, motorówkę czy skuter wodny, można bezpiecznie prowadzić cały czas rozmawiając przez komórkę :)
Posiadacz niemal WSZYSTKICH możliwych patentów i uprawnień, a jeśli jakiegoś kursu jeszcze nie skończył, to prawdopodobnie jest już w trakcie...

 • Kapitan Jachtowy Żeglarski PZŻ i Motorowodny PZMiNW,
 • Instruktor Żeglarstwa PZŻ,
 • Instruktor Sportów Motorowodnych PZMiNW,
 • Kierownik Placówek Wypoczynku i Wychowawca Kolonijny,
 • Radiooperator SRC,
 • Absolwent AWF Józefa Piłsudskiego w Warszawie, kierunek Turystyka i Rekreacja,
 • Ratownik WOPR,
 • Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń na wszelkie uprawnienia żeglarskie i motorowodne,
 • Instruktor Sportu, dyscyplina: pływanie,
 • Skoczek spadochronowy, pilot szybowców,
 • Na co dzień: kierownik Biura Podróży Noble Concierge w Warszawie,
 • Pasje: snowboarding, windsurfing, turystyka krajoznawcza, badminton, piłka nożna i masaż :)

KAJA ZATOR - KAJO, DZIKUS
Zakochana w żeglarstwie po Karaibach, na szczęście znajduje również czas na odwiedzanie z nami Mazur. Jak sama mówi "szkoda siedzieć 10 godzin w samolocie tylko po to, żeby posiedzieć chwilę na łódce".
W wolnych chwilach analizuje Google Earth, zajada się Hagen-Dazsami, próbuje się zmusić do nauki (oczywiście tylko przed sesją), zaś jej kolor włosów to nie przypadek (wygranie z nią w piłkarzyki grozi w najlepszym wypadku poważnym uszkodzeniem ciała :D).
Znakomita, niezwykle cierpliwa instruktorka, odpowiada za przygotowywanie programów szkoleń teoretycznych i praktycznych oraz prowadzi jachty na mazurskich rejsach.

KUBA LACHOWICZ - LACHO LACHO
Najmłodszy członek kadry, obecnie powoli przygotowujący się do studiów. Swoimi teoriami na temat światowych spisków potrafi zamęczyć każdego potencjalnego słuchacza - NIE WOLNO okazywać mu cienia zainteresowania, w przeciwnym razie rozmowa do rana gwarantowana! :) Prywatnie pasjonat windsurfingu, w wolnych chwilach lubi, jak to mówi, "wyskoczyć na Rodos" :)