Mamy to szczęście, że możemy łączyć naszą pasję z pracą - podobno jest to najlepsza mieszanka! :) Naszą pasją jest żeglarstwo, dlatego cały czas "chce nam się" organizować rejsy i szkolenia oraz, przede wszystkim, z wami pływać!

eSail.pl stworzyliśmy w 2010 roku - była to odpowiedź na zbierane przez nas opinie z rynku, że w ogólnodostępnej ofercie żeglarskiej czegoś brakuje: w jednych firmach sprzęt był na fatalnym poziomie, gdzie indziej jedzenia wystarczało tylko na kilka dni rejsu, jeszcze gdzie indziej główną atrakcją rejsów był alkohol - zarówno wśród uczestników, jak też niestety wśród kadry...

NASZA KONCEPCJA ŻEGLARSKIEGO WYPOCZYNKU JEST ZUPEŁNIE INNA!

CO I JAK?

 • NAJLEPSZY SPRZĘT - Pływamy tylko i wyłącznie na sprawdzonych jachtach, świetnie wyposażonych, bardzo wygodnych, regularnie serwisowanych. Na rejsach JACHT JEST WASZYM DOMEM, a na szkoleniach narzędziem do nauki - musi zawsze mieć sprawny silnik, solidne żagle i odpowiednią ilość miejsca w środku!
 • DOSKONAŁE WYŻYWIENIE - Utarło się, że na żaglach trzeba jeść mielonkę, a jedyne obiadowe danie to makaron z sosem. My wychodzimy z założenia, że jedzenie to podstawa i musi być naprawdę dobre. U nas NA PEWNO WAM NICZEGO NIE ZABRAKNIE, ale nie możemy obiecać :( że wszyscy załapią się na skrzydełka w miodzie, przygotowywane zawsze przez kierownika rejsu :)
 • PROGRAM IMPREZ - Robimy dla was to, co sami chcielibyśmy przeżyć w czasie rejsu i udowadniamy, że plażowanie i zbieranie drewna na ognisko to naprawdę nie jest jedyny sposób na zagospodarowanie czasu wolnego!
 • UNIKALNE POMYSŁY - bezpośredni kontakt telefoniczny do wszystkich instruktorów 24/7, śledzenie trasy rejsu na facebooku, imprezy i zawody rejsowe, dodatkowe kursy i szkolenia w cenie i wiele innych oryginalnych pomysłów, których u innych na pewno nie znajdziecie!
 • CENA - Jesteśmy w stanie zaoferować cenę znacznie niższą niż nasi konkurenci, przy jednoczesnym oferowaniu usług na znacznie wyższym poziomie! Co ważne, NIGDY NIE OSZCZĘDZAMY NA STANDARDZIE JACHTÓW CZY POZIOMIE WYŻYWIENIA, a koszty minimalizujemy np. poprzez prowadzenie sprzedaży tylko przez internet i telefon!
 • OGRANICZONA OFERTA - W porównaniu z innymi firmami, nasza oferta jest stosunkowo ograniczona - nigdy nie byliśmy i nie będziemy bowiem pośrednikiem. U nas macie pewność, że TO MY JESTEŚMY ORGANIZATOREM IMPREZ TURYSTYCZNYCH, które znajdziecie w naszej ofercie i że TO MY BIERZEMY ZA NIE PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ!!!

KTO I Z KIM?

 • UCZESTNICY - To WY :) Na nasze rejsy jeżdżą tylko osoby z polecenia - działamy trochę NA ZASADACH KLUBOWYCH. Nie rozwieszamy dziesiątek plakatów, nie reklamujemy się w gazetach - jeżdżą z nami tylko znajomi, znajomi znajomych i znajomi znajomych znajomych :)
 • KADRA - Nie zatrudniamy osób niesprawdzonych, mamy szereg wymagań odnośnie naszych współpracowników. Nasi instruktorzy mają absolutnie bezwzględny ZAKAZ SPOŻYWANIA ALKOHOLU ORAZ PALENIA PAPIEROSÓW, każdy musi mieć UKOŃCZONY KURS PIERWSZEJ POMOCY MEDYCZNEJ oraz KURS WYCHOWAWCY KOLONIJNCEGO. Często są to absolwenci AWF-u, czyli osoby najlepiej przygotowane to organizowania wyjazdów turystycznych.

W JAKI SPOSÓB?

 • SEZONOWO - Działamy tylko w sezonie letnim, nie przewidujemy organizowania wyjazdów w góry na narty - jesteśmy firmą tylko i wyłącznie żeglarsko-motorowdną!
 • NA WESOŁO :D - Wiemy, że żagle bardzo często kojarzone są bezpośrednio z harcerstwem i rygorem, podczas gdy inne sporty wodne, jak windurfing czy motorowodniactwo, to radość, luz i muzyka :) Udowodnimy, że na żaglach też można się nieźle polansować i że wcale nie trzeba zapuszczać w czasie rejsu brody :))) Aha, no i koszule flanelowe zamieniliśmy już parę lat temu na polary Henriego Lloyda (lans :D) :)
 • LICENCJE I ZEZWOLENIA - Posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia do prowadzenia żeglarskiej i młodzieżowej działalności turystycznej:
 • Wpis do ewidencji działalności gospodarczej: nr 505186, wydany przez Prezydenta m.st. Warszawy.
 • Wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Województwa Mazowieckiego: nr 1232, wydany przez Marszałka Województwa Mazowieckiego.
 • Gwarancja ubezpieczeniowa w związku z działalnością wykonywaną przez organizatorów turystyki i pośredników turystycznych: nr GT 27/2015, ważna do 31.05.2015, wydana przez Towarzystwo Ubezpieczeń Europa S.A.