[Rozmiar: 165111 bajtów]

DOŁĄCZ DO NAS JUŻ DZIŚ!

Zapraszamy do współpracy wszystkie osoby i firmy, które chcą pomóc nam w pozyskiwaniu uczestników na nasze imprezy i szkolenia żeglarskie oraz motorowodne!


Nasza koncepcja marketingowa jest bardzo prosta - nie planujemy wydawać tysięcy złotych na setki plakatów, nie będziemy rozdawać darmowych gadżetów, nie będziemy się wystawiać na targach, a naszych reklam niestety nie zobaczycie w Żaglach ani w Jachtingu :(

Chcemy, abyście właśnie WY stanowili o sile eSail.pl, abyśmy mogli zaoszczędzone na akcjach marketingowych środki finansowe przekazywać wam w formie prowizji! :)

U nas dostajecie możliwość sprzedaży pewnego i sprawdzonego produktu, spełniającego najwyższe rynkowe standardy, przewyższającego konkurencję jakością, a dodatkowo w dużo lepszych cenach!

Mamy kilka fajnych pomysłów na współpracę, zapewniamy cały know-how sprzedaży produktu żeglarskiego i chętnie partycypujemy w kosztach ponoszonych w związku ze sprzedażą oferty.

W CELU UZYSKANIA SZCZEGÓŁOWYCH INFORMACJI DOTYCZĄCYCH WSPÓŁPRACY PROSIMY O KONTAKT MAILOWY: biuro@esail.pl LUB TELEFONICZNY: +48 604 641 947.


SERDECZNIE ZAPRASZAMY!